Hobby i DIY

Zamek krawiecki srebrno-czarny rozdzielczy/nierozdzielczy 31-87 cm

Zamów produkt

1.90 

Zaloguj się i kupuj taniej! Stali klienci -15%, nowi -10% do 31 sierpnia, 2026

3606 w magazynie

Ilość
Dostępność Dostępny Wysyłka w 24h
Zakup Szybkie zamówienie online.
Zwrot Zwroty i reklamacje zgodnie z regulaminem.
Płatność Szybka płatność, Przelew bankowy, Za pobraniem
Dostawa Flexible Shipping

Informacje

Opis produktu

Opis

Opis

Zamek krawiecki srebrno-czarny rozdzielczy/nierozdzielczy 31-87 cm

Elegancki zamek krawiecki w kolorze srebrnym na czarnym materiale, dostępny w długościach od 31 cm do 87 cm. Uniwersalny charakter pozwala na zastosowanie go jako zamek rozdzielczy lub nierozdzielczy, idealny do kurtek, płaszczy, sukienek i innych projektów krawieckich. Wykonany z trwałych materiałów, zapewnia płynne działanie i wytrzymałość. Praktyczne i stylowe rozwiązanie do Twoich kreatywnych projektów!

Zrób zakupy za minimum 50 zł i zgarnij GRATISY! ✅

Każde zamówienie powyżej 50 zł nagradzamy wyjątkowymi niespodziankami z naszego asortymentu! Co to będzie? To tajemnica… ale jedno jest pewne – będziesz mile zaskoczony! Nie przegap okazji – zamów już dziś i ciesz się dodatkowymi prezentami! 

Odkryj bogaty wybór produktów w naszym sklepie! Aktualnie prowadzimy wielką wyprzedaż – to idealny moment, aby znaleźć coś wyjątkowego w atrakcyjnej cenie. Sprawdź nasze pozostałe aukcje i odkryj asortyment z różnych kategorii. Zapraszamy!

Specyfikacja

Rodzaj zamkarozdzielczy
Atrybut produktu: Materiałmetal
Długość87
Kod producentaZA-330L-1
Atrybut produktu: Kolorwielokolorowy
EAN5900632052598
StanNowy
Atrybut produktu: MarkaMiximport

Dane logistyczne

Wymiary (D × S × W)Array
1.90